Signalizačné pásky

Signalizačné pásky zaraďujeme medzi technické fólie. S príslušnou potlačou podľa požiadavky
zákazníka sa stávajú informačným médiom na označenie výkopov, zataras a podobne. Osvedčili sa pre stavebné firmy, plynárne, elektrárne k propagácii Vašej firmy pri rôznych športových, kultúrnych či spoločenských akciách.
Pásky sú vyrobené z BOPP perleťovej bielej nepriehľadnej fólie. Fólie sú vyrobené na bázi polyetylenu, ktorý je recyklovatelný.

Vďaka svojej belosti na tomto materiáli potlač vyzera živšie a žiarivejšie v porovnaní s transparentnou polypropílenovou fóliou pri flexografickej potlači.

Nelepivé signalizačné pásky s potlačou pre jasnú a okamžitú signalizáciu!

Signalizačnú pásku je možné potlačiť Vami dodaným logom.

Nelepivá páska šírky 75 - 100 - 150 mm s jednofarebnou , dvojfarebnou alebo trojfarebnou potlačou je určená k výraznému oddeleniu Vaše ho priestoru.

Signalizačné pásky sú vyrobené z BOPP fólie.
Možnosti tlače:
Šírka pásky: 7,5 – 10 – 15 cm
Návin: 250m, 500m
Dodacia doba: podľa dohody

Dĺžka návinu sa môže meniť v rozmedzí ± 4%. Táto zmena je spôsobená prie ťažnosťou signalizačnej pásky.

Potlač nelepivej pásky realizujeme vrchnou potlačou

Signalizačnú pásku je možné potlačiť Vami dodaným logom.

Vybrať si môžete pásky v lepiacom aj nelepiacom variante podľa toho, či potrebujete jednoducho a rýchlo vytýčiť priestranstvo alebo upozorniť na možné nebezpečenstvo.

Nelepivú výstražnú pásku dodávame s univerzálnou potlačou – ČERVENO-BIELE PRUHY s hlavným využitím v stavebníctve k vytýčeniu stavebných otvorov.

Bezpečnostné lepiace pásky s červeno-bielym alebo žlto-čiernym šrafovaním vhodné pre označenie nebezpečných miest, priechodov, alebo upozornení na dôležité prístroje.
Tieto bezpečnostné pásky sú vhodné nielen v interiéri výrobných hál a skladov, ale aj v exteriéri.