Baliace pásky

Baliace pásky sú určené pre pohodlné a jednoduché balenie krabíc, kartónov k fixácii a k ochrane predmetov v akomkoľvek odvetví.
Baliace pásky sa skladajú z nosnej vrstvy biaxiálne orientovaného polypropylénu/BOPP/ s vysokou rozmerovou stabilitou v oboch smeroch a acrylového lepidla.
Baliace pásky s acrylovým lepidlom sú najčastejšie používané lepiacej pásky. Ich hlavnou výhodou je nízka cena a sú vhodné na balenie ľahkých a stredne ťažkých kartónov. Acrylové lepidlo sa vyznačuje vysokou lepivosťou (maximálnu pevnosť dosiahne do 24 hodín) pevnosťou a trvanlivosťou.

Návin Vašej lepiacej pásky prispôsobíme podľa Vašich požiadaviek!

Lepiace pásky na balenie

Lepiaca páska je nenahraditeľným pomocníkom pri procese balenia. Lepiace akrylové pásky patria medzi najdostupnejšie baliace pásky. Pri výbere našich produktov kladieme dôraz na kvalitu, výhodnú cenu a praktické použitie.
Sme odborníkmi na lepiace pásky a radi vám pomôžeme s výberom. Ich využitie je od bežného lepenia kartónov, maskovania, uzatvárania plastových balení až po pečať na špeciálnych zásielkach.
Pre priaznivcov ekologického spôsobu balenia je tu papierová páska na balenie ľahkých až stredne ťažkých krabíc. Ak chcete lepiť ľahko a rýchlo aplikujte Vaše pásky pomocou ručného odvíjača, ktorý zaistí bleskové uzavretie obalu.
Akrylátová disperzia na báze vody poskytuje stabilnú účinnosť lepidla.
Vhodné pre prevádzky so stálou teplotou, nízkou prašnosťou. Veľkou výhodou môže byť aj tiché odvíjanie, ktoré umožňuje príjemnú a ničím nerušenú prácu.
V našej ponuke nájdete transparentnú, hnedú, bielu lepiacu pásku ako aj širokú škálu farebných lepiacich pások.
Široká paleta rozmerov poteší aj najnáročnejších zákazníkov.

Možné rozmery a prevedenia, na ktoré Vám narežeme lepiace pásky:

Šírka: 20, 25, 30, 38, 48, 50, 60, 72, 75, 100, 150, …, 1600 mm
Návin: podľa priania zákazníka
Pre ručné použitie lepiacej pásky sa medzinárodne presadila dĺžka 66 metrov.
Pre baliace stroje sa prevažne využíva návin 990m, 660m, prípadne 330m.

Farebné možnosti: transparentná, biela, hnedá patria medzi základné farby baliacich pások, základné farebné pásky podľa Pantone farebníka: modrá 300, zelená green C, červená 185, oranžová 021, žltá yellow C, čierna. Technologické možnosti nám dovoľujú vyrobiť širokú škálu farebných pások podľa odtieňov Pantone farebníka.

Možnosť Lepiace pásky s lepidlom acryl s tichým odvinom

Materiál:
BOPP 25mq, ±16gr/m²
BOPP 28mq, ±17gr/m²
BOPP 30mq, ±18gr/m²
BOPP 32mq, ±18gr/m²
BOPP 35mq, ±18gr/m²

V závislosti od hrúbky BOPP fólie a nánosu lepidla sa odvíja tolerancia v návine (celkovej metráži lepiace pásky). Vo všeobecnosti platí, čím väčší návin v metroch, tým väčšia odchýlka v %.
Táto odchýlka bola výrobcami lepiacich pások a BOPP fólie stanovená na +- 5%
Na tieto ukazovatele vplývajú pracovné podmienky pri ktorých sa páska vyrába a používa.